Opłata / Pakiet startowy

W pakiecie startowym zawodnicy otrzymają worek oznaczony numerem startowym, umożliwiający zdeponowanie rzeczy w specjalnie wyznaczonym miejscu, numer startowy wraz z czipem przeznaczonym do pomiaru czasu, broszurę informacyjną oraz koszulkę techniczną marki 4F. O dołączeniu do pakietów innych gadżetów/broszur/próbek będziemy informowali na bieżąco.

Koszulka 4F Piatki Praskiej

Uczestnicy 4F Piątki Praskiej otrzymają w pakiecie startowym koszulkę 4F, nawiązującą do koszulek startowych 4. BMW Półmaratonu Praskiego.

Elegancka, biało-czarna, ze wzorem geometrycznym koszulka 4F Piątki Praskiej została wykonana w technologii zapewniającej świetną oddychalność i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Zastosowana również tutaj metoda sublimacji pozwala na zachowanie właściwości funkcyjnych koszulki na całej jej powierzchni. Dodatkowo płaskie szwy zwiększą komfort użytkowania, chroniąc przed obtarciami.

DOSTĘPNE ROZMIARY KOSZULEK DAMSKICH (cm)

DOSTĘPNE ROZMIARY KOSZULEK MĘSKICH (cm)

Opłata

55 zł przez system płatności internetowych Platnosci.pl do 31.07.2017

60 zł przez system płatności internetowych Platnosci.pl od 01.08.2017 do 29.08.2017

70 zł przez system płatności internetowych Platnosci.pl lub w biurze zawodów od 30.08.2017 do 02.09.2017 lub do czasu wyczerpania limitu miejsc.

Zapisy są zakończone, osiągneliśmy limit uczestników.
Dziękujemy za rekordowe zainteresowanie ! 🙂